Dietetyk Dr Magdalena Elsner

dietetyk Magdalena Elsner

Specjalistka od mikroodżywiania jelit z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w tej dziedzinie, jest znawcą w dobieraniu flory jelitowej dla pacjentów z różnymi schorzeniami. Jest magistrem rehabilitacji, kosmetologiem i dietetykiem,ukończyła studia doktorskie oraz obroniła doktorat o wpływie kwasów Omega 3 na wartości reologiczne krwi.

Pracowała jako zastępca ordynatora Oddziału Rehabilitacji Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie, doświadczenie zdobywała również w firmach farmaceutycznych a od 15-stu lat prowadzi swoją klinikę, gdzie spełnia się zawodowo. Dzięki wielu profesjonalnym szkoleniom jej pacjentami są osoby prawie z całego Świata. Jej wiedza i nabyta praktyka pomaga w opracowaniu kompleksowego programu naprawczego organizmu z wykorzystaniem bilansów biochemicznych i testów na nietolerancje pokarmowe.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie kosmetologii pozwala uzupełniać leczenie dietetyczne o zabiegi poprawiające kondycję skóry. Uważa, że holistyczne podejście do pacjenta daje najlepsze wyniki terapii, których jest autorką.

Jej pasją jest sfera mikroodżywiania jelit oraz medycyny funkcjonalnej, zagadnienia z tym tematem związane.

Poradnia dietetyczna Dieta-Med Kraków © 2018 dieta-med.pl